Faulhaber rozszerza obecność na polskim rynku

| Gospodarka Artykuły

Faulhaber informuje, że od 1 listopada 2016 roku dystrybucją wszystkich produktów i usług firmy zajmuje się lokalny oddział Faulhaber Polska Sp. z o.o., którego siedziba mieści się w Poznaniu przy ul. Górki 7, a biuro handlowe zlokalizowane jest w okolicy Katowic. Firma Faulhaber specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wdrażaniu wysoce precyzyjnych, niewielkich i miniaturowych systemów napędowych, serwokomponentów i elektroniki sterującej o mocy do 200 watów.

Faulhaber rozszerza obecność na polskim rynku

- Już od dłuższego czasu doceniamy znaczenie Polski jako interesującego rynku wschodzącego, na którym chcemy oferować doskonałe wsparcie techniczne i handlowe. Na rynku tym jest wielu wyspecjalizowanych producentów oraz szereg aktywnie działających centrów rozwojowo-badawczych i inżynieryjnych, które z pewnością skorzystają z naszej obecności na miejscu. Jesteśmy teraz w stanie wzmocnić wysiłki na rzecz obsługi najbardziej wymagających klientów, w przypadku których niezbędna jest szczegółowa znajomość zastosowań oraz obecność na każdym etapie rozwoju projektu - mówił Marcus Remmel, menadżer sprzedaży w firmie Faulhaber i członek zarządu Faulhaber Polska.

Faulhaber zatrudnia ponad 1700 osób na całym świecie. Oferta firmy obejmuje silniki bezszczotkowe, mikrosilniki prądu stałego, enkodery i sterowniki ruchu. Producent zapewnia także niestandardowe i kompleksowe rozwiązania dla branży medycznej i laboratoryjnej, technologii automatycznych i robotyki, optyki precyzyjnej, lotniczej i wielu innych.

Na zdjęciu: od lewej - Rolf Schmideder (Area Sales Manager), Krzysztof Pietrzak (Area Sales Manager Polska), Konrad Marcioha (Customer Service), Marcus Remmel (Managing Director).

Zobacz również