Balluff zdobywa nagrodę Bosch Global Supplier Award

| Gospodarka

Po wygranej w roku 2013 oraz 2015 firma Balluff, specjalizująca się w sensoryce i automatyzacji, również w roku 2017 otrzymuje prestiżową nagrodę, jako jeden z najlepszych na świecie dostawców koncernu Bosch. Grupa Bosch co dwa lata nagradza najlepszych dostawców wyróżnieniem Bosch Global Supplier Award. Główne kryteria przyznawania nagrody to zawsze innowacyjność, koszty, logistyka i jakość. Firma Balluff szczególnie wyróżniła się w obszarze elementów konstrukcyjnych oraz usługach w zakresie maszyn.

Balluff zdobywa nagrodę Bosch Global Supplier Award

W duchu tegorocznego hasła "Partners in Success" prezes zarządu firmy Bosch, dr Volkmar Denner, podczas ceremonii wręczenia nagród 12 i 13 czerwca podkreślał wagę podstawowego podejścia opartego na współpracy.
- W świecie powszechnej komunikacji partnerstwa odgrywają coraz większą rolę. To, co na początku było hierarchicznym łańcuchem wartości, staje się siecią wartości. Dzięki naszym otwartym technologiom platformowym mamy szansę na optymalne wykorzystanie cyfryzacji w naszych sieciach partnerskich, na przykład w ramach koncepcji Przemysłu 4.0 wymiana danych odbywa się poprzez protokół Production Performance Management Protocol - mówił Volkmar Denner.

Odbierając wyróżnienie, prezes grupy Balluff Florian Hermle, powiedział:
- Cieszymy się, że firma Bosch uznała nasze zaangażowanie, serwis i jakość naszej pracy na przestrzeni ostatnich sześciu lat za godne nagrodzenia. Szczególnie nazwanie firmy Balluff przez dra Volkmara Dennera "partnerem w przemyśle 4.0" jest dla nas potwierdzeniem, że nasi klienci postrzegają nas jako wartościowego partnera w obszarze sensoryki i automatyzacji dotyczących przyszłości.

Wspólnie z prezesem firmy Balluff, Florianem Hermle, wyróżnienie w Stuttgarcie odebrał Alessandro Guerrieri, Global Key Account Manager w firmie Balluff.

Na zdjęciu: prezes Florian Hermle i Alessandro Guerrieri, Global Key Account Manager, odbierają wyróżnienie z rąk dra Karla Nowaka, prezesa zarządu centralnego obszaru zakupów i logistyki firmy Bosch oraz Roberta Hutera, dyrektora centralnego obszaru zakupu maszyn i instalacji firmy Bosch.

źródło: Balluff
zdjęcie: Bosch

Zobacz również