Ursus wchodzi na ogromny rynek chiński

| Gospodarka Artykuły

W wyniku podpisania z chińską spółką Guangdong Jianglong Agricultural Machinery szeregu umów Ursus liczy na odniesienie sukcesu w Państwie Środka. Szczegóły współpracy w zakresie sprzedaży, montażu i produkcji ciągników i maszyn rolniczych oraz importu części i komponentów z Chin mają być uzgadniane na bieżąco. Umowy zostały zawarte na 10 lat, a prawem regulującym stosunki między stronami jest prawo szwajcarskie.

Ursus wchodzi na ogromny rynek chiński

Obecnie wiadomo, że JML uruchomi w Chinach montaż ciągników Ursusa. Chińska firma rozpocznie również produkcję transmisji do polskich ciągników w oparciu o otrzymaną od Ursusa dokumentację techniczną. Warunki wykorzystania przez JML polskiego znaku towarowego oraz technologii i dokumentacji dotyczącej ciągników zostaną określone w odrębnej umowie licencyjnej.

Spółka Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology bazuje na działalności w branży automotive oraz na produkcji i sprzedaży wyrobów swoich, jak również produktów firm partnerskich. Ma w swojej ofercie ponad 10 tys. rodzajów części zamiennych dostarczanych do odbiorców w ponad stu krajach.

źródło: WNP