Przyszłość rynku suszarek z zasypem

Według Allied Market Research wartość światowego rynku suszarek z zasypem wykorzystywanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych zwiększy się z 421 mln dolarów w 2017 roku do 576 mln dolarów w 2025, co oznaczać będzie niewielki, średni coroczny wzrost o niecałe 4%. Przyczyni się do tego przede wszystkim rosnący popyt na wyroby z tych materiałów.

Posłuchaj
00:00

Rozwój rynku będzie napędzać postęp w dziedzinie konstrukcji suszarek, zaś głównym czynnikiem hamującym będą ich wysokie ceny. Spośród maszyn typowo wyposażanych w tytułowe urządzenia - czyli wtryskarek, wytłaczarek oraz rozdmuchiwarek - w okresie objętym analizą najliczniejszą grupę będą stanowiły te pierwsze. Jeśli z kolei chodzi o typ, największy udział w rynku suszarek z zasypem będą miały te o pojemnościach powyżej 500 kilogramów, na które prognozowane jest największe zapotrzebowanie w produkcji na masową skalę, głównie w przemyśle motoryzacyjnym.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Nowe narzędzie do uczenia robotów bez kodu
Obudowy, złącza, komponenty
Firma Dold tworzy nowy oddział sprzedaży w Polsce
Roboty
20 mln dolarów dla Motor Ai na rozwój bezpiecznej jazdy autonomicznej
Komunikacja
Promotorzy Ethernetu jednoparowego wstrzymują rywalizację - rusza współpraca
Roboty
DHL uruchamia flotę 138 robotów Exotec – rewolucja automatyzacji magazynowej w logistyce farmaceutycznej
Roboty
Wyniki finansowe firmy KUKA

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów