10-lecie Pepperl+Fuchs w Polsce

| Gospodarka Aktualności

W bieżącym roku firma Pepperl+Fuchs obchodzi jubileusz 10-lecia obecności na polskim rynku. Jest to czołowa firma konstruująca i produkująca czujniki elektroniczne oraz inne komponenty dla globalnego rynku automatyki. Innowacyjność, wysoka jakość oraz stały rozwój firmy powodują, iż z sukcesem jest ona obecna na rynku od ponad 70 lat.

10-lecie Pepperl+Fuchs w Polsce

Szeroka gama produktów obejmuje czujniki do standardowych zastosowań oraz rozwiązania dedykowane. Oferta czujników przemysłowych cechuje się dużą innowacyjnością. Obejmuje czujniki indukcyjne, fotoelektryczne, pojemnościowe, magnetyczne i ultradźwiękowe. Dodatkowo obecne są zaawansowane podzespoły, takie jak enkodery obrotowe, systemy pozycjonowania i identyfikacji (kody RFID, Data Matrix, kody kreskowe), produkty AS-Interface oraz odpowiednie akcesoria. Bogatą gamę produktów uzupełniają systemy przemysłowe i czujniki wizyjne.

Nowoczesne technologie oraz ogólnoświatowa sieć sprzedaży i produkcji sprawiają, że firma Pepperl+Fuchs to idealny partner w wielu gałęziach przemysłu na rynku globalnym. Obsługuje branże takie, jak przemysł motoryzacyjny, transport i przeładunek materiałów, pakowanie, przemysł drukarski i papierniczy, produkcja drzwi, bram i wind, urządzenia przetwórcze, urządzenia mobilne i systemy pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.