W przyszłorocznym kalendarzu pojawią się nowe targi - Assembly Go

W przyszłym roku, w krakowskim Expo odbędzie się pierwsza edycja targów branży montażowej - Assembly Go. First European Show. Wydarzenie to zaplanowano na dwa dni - 24 i 25 listopada 2020. Będzie ono okazją do poznania najnowszych technik wspierających rozwój branży montażowej - montażu rozumianego przede wszystkim jako kluczowy element procesu produkcyjnego - wymianę wiedzy i doświadczeń z przedstawicielami środowiska, a także nawiązania relacji biznesowych.

Posłuchaj
00:00

To pierwsze targi w całości poświęcone jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi związanej z wieloma branżami przemysłowymi - jedyne wydarzenie w Polsce całkowicie poświęcone zagadnieniom montażu przemysłowego, obejmujące wszystkie aspekty, z jakimi spotykają się zakłady produkcyjne: obróbkę, montaż, obsługę maszyn, dozowanie i wiele innych. To duże wyzwanie nie tylko dla organizatorów, ale również dla przyszłych wystawców.

- Do tej pory byli oni częścią targów łączących różnych ekspertów i firmy z pokrewnych dziedzin. Tym razem będzie to szansa na zaprezentowanie pełnego spektrum oferowanych możliwości, ponieważ Assembly Go jest skierowane do bardzo konkretnego odbiorcy, oczekującego specjalistycznej wiedzy i najwyższej jakości produktów i rozwiązań technologicznych - mówi Robert Pogorzelski, CEO Polskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Montażu, współorganizatora targów.

W latach 2013-2018 światowa sprzedaż automatyki przemysłowej zanotowała ponad dwukrotny wzrost. Międzynarodowa Federacja Robotyki (IFR) szacuje zwiększenie sprzedaży robotów produkowanych w Polsce na 15-20% rocznie. Pomimo niższego poziomu robotyzacji niż średnia w pozostałych krajach Unii Europejskiej (w Polsce na 10 tys. pracowników przypadają 42 roboty, natomiast średnia unijna to 114 robotów), lokalni przedsiębiorcy odpowiadający za konstrukcję maszyn mają szanse stać się istotnym graczem na międzynarodowym rynku.

Więcej informacji na stronie www.psiitm.org.

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu

Powiązane treści
Jak produkowany jest Volkswagen Crafter - transport wewnętrzny oraz procesy montażowe w nowoczesnym zakładzie w branży motoryzacyjnej
Krajobraz wystawienniczy w 2020 roku zmieni się
Daimler rozpoczął w Jaworze stawianie hali montażu silników
Alstom uruchomił nową linię montażową dla pociągów Coradia Stream
FCA zbuduje zakład montażu akumulatorów
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Grupa LAPP otworzyła we Wrocławiu Centrum Usług Biznesowych
Aktualności
Foxconn i NVIDIA budują superkomputer AI z 10 000 GPU Blackwell na Tajwanie
Roboty
Automatyzacja górnictwa
Przemysł 4.0
SICK ANS/ANM58 PROFINET – nowa generacja enkoderów absolutnych dla Przemysłu 4.0
Aktualności
Perspektywy rynku przekładni
Aktualności
Współpraca Omron i Cognizant

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów