Energa zmodernizowała GPZ w Rutkach

Energa Operator zmodernizowała Główny Punkt Zasilania w miejscowości Rutki koło Żukowa. W ramach tej inwestycji przebudowano wyprowadzenia linii SN, zmieniono sposób przyłączenia elektrowni wodnej Rutki oraz zmodernizowano stację elektroenergetyczną 110/15 kV, m.in. wymieniając dotychczas użytkowany transformator WN/SN na urządzenie o większej mocy i instalując dodatkowy. Dzięki temu można będzie przyłączać nowych odbiorców i odnawialne źródła energii oraz efektywniej współpracować z pobliską elektrownią wodną.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Nowy GPZ firmy Energa Operator
Energa przebudowała GPZ
Energa korzysta z aplikacji GIS Mobilny
Energa inwestuje w nową farmę PV
Energa OZE wdraża system komunikacji TETRA
Energa Oświetlenie ze świadectwami bezpieczeństwa przemysłowego
Energa wdraża normę ISO 26000
Energa zmodernizuje oświetlenie uliczne na Kujawach i Mazurach
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Połączenia we współczesnym przemyśle - pewne, wydajne i bezpieczne
Przemysł 4.0
Uproszczenie kontroli jakości - kontrola wizyjna korzystająca z AI
Obudowy, złącza, komponenty
W Poznaniu powstanie zautomatyzowany magazyn wysokości wieżowca
Aktualności
Finansowanie używanych maszyn do obróbki metali, których wiek sięga nawet 10 lat
Bezpieczeństwo
Polski producent armatury przemysłowej uzyskał amerykański certyfikat ASME
Przemysł 4.0
Maspex zmodernizował system sterowania linii produkcyjnej

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów