Renex dostarcza okna podawcze dla katowickiego centrum onkologii

| Gospodarka Aktualności

Należąca do Grupy Renex spółka Cleanroom opracowała i dostarczyła cztery aktywne okna podawcze dla materiałów niebezpiecznych do Oddziału Onkologii Szpitala im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach. Okna podawcze to elementy infrastruktury pozwalające na przekazywanie przedmiotów pomiędzy rozgraniczonymi strefami o różnym poziomie czystości.

Renex dostarcza okna podawcze dla katowickiego centrum onkologii

Na potrzeby szpitala opracowano tzw. aktywną, czyli ciśnieniową wersję urządzenia, która została podłączona do funkcjonującego w budynku systemu nawiewowo-wywiewnego. Uzyskana w komorze podawczej urządzenia różnica ciśnień względem sąsiadujących pomieszczeń pozwoliła na zredukowanie do minimum możliwości przenikania cząstek pomiędzy nimi.

Oprócz opracowywania autorskich rozwiązań Renex dostarcza również gotowe urządzenia i elementy infrastruktury na potrzeby podwykonawców realizujących projekty budowlane także w związku z trwającą pandemią. Dzięki bardzo wysokim stanom magazynowym w Polsce dostarcza niemalże wszystkie podstawowe produkty ze swojej oferty w terminie 7 dni.

źródło: Renex