Grupa Renex przyjmie praktykantów

| Gospodarka Aktualności

Renex rozszerza swoje programy szkoleniowe dla praktykantów - uczniów i absolwentów szkół technicznych. Praktyki mogą odbywać się w wybranej przez aplikującego sferze działalności firmy, choć - jak podkreślają przedstawiciele Grupy - jej specjaliści służą pomocą również w kwestii tego wyboru. Dla chętnych dostępne są takie obszary, jak robotyka, automatyzacja procesów produkcyjnych czy montaż pakietów elektronicznych.

Grupa Renex przyjmie praktykantów

Grupa Renex specjalizuje się w opracowywaniu nowych technologii w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Jest też jedną z największych polskich firm z branży elektronicznej. Do partnerów Renexu należą takie światowe marki, jak Yamaha, JBC, IPC, Pace, Heller, Indium, SEC czy HG-Tech.

- Wiele osób, które zaczynały współpracę z nami w formie praktyk - często szukając swojej drogi zawodowej i rozwijając swoje umiejętności - pracuje dziś w naszej Grupie i zajmuje wysokie stanowiska kierownicze i zarządzające. Ponadto, ze względu na to, że nasze struktury prężnie się rozwijają, w wielu działach, w wielu różnych specjalizacjach pojawiły się w ostatnim czasie również bardzo ciekawe oferty pracy. Widać więc droga kariery w naszej firmie stoi otworem - komentowali Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić.

źródło: Renex