Grupa RENEX nawiązała współpracę partnerską z południowokoreańską firmą SEC

| Gospodarka Aktualności

SEC CO. Ltd. jest producentem światowej klasy urządzeń dla przemysłu, w szczególności inspekcji rentgenowskich szerokiego zastosowania, systemów pakujących, akceleratorów liniowych urządzeń do gratowania i komponentów optycznych.

Grupa RENEX nawiązała współpracę partnerską z południowokoreańską firmą SEC

W ramach nawiązanej współpracy Grupa RENEX będzie dystrybuować urządzenia marki SEC w Polsce, Serbii, Chorwacji, Rumunii, na Węgrzech, w Czechach, Słowenii i Bułgarii. Oprócz oferty z zakresu inspekcji rentgenowskiej, współpraca dotyczyć będzie systemów pakujących oraz akceleratorów liniowych. W ramach realizowania strategii dostarczania rozwiązań kompleksowych, oferta zostanie uzupełniona o szeroki zakres usług, takich jak instalacja, serwis, szkolenia, czy też doradztwo technologiczne. Dla pełnej realizacji potrzeb klientów w ramach Grupy RENEX powstaje nowy podmiot i marka - RENEX X-Ray.

- Dzięki nawiązanej współpracy będziemy mogli dostarczać światowej klasy urządzenia do inspekcji rentgenowskiej, w niskich przystępnych cenach, co nie było wcześniej dostępne na rynku polskim. Pozwoli to naszym partnerom na prowadzenie bieżącej kontroli jakości swoich produktów i opracowywanie procesów produkcyjnych w oparciu o precyzyjne dane, jakie nie były wcześniej osiągalne dla większości przedsiębiorców. Należy przy tym podkreślić, że urządzenia te, mimo swojej dużej popularności wśród światowych producentów elektroniki, mają dużo szersze zastosowanie. Na tych inwestycjach zyskają branże medyczna, farmaceutyczna, laboratoryjna, maszyn precyzyjnych i wiele innych. Wierzymy, że dostępność urządzeń na rynku polskim w przystępnych cenach spowoduje gwałtowny rozwój wielu przedsiębiorstw, umożliwiając im bieżące prowadzenie analiz i wprowadzanie zmian technologicznych. Przyczyni się to również do wzrostu konkurencyjności polskich podmiotów na rynku europejskim - mówił Predrag Topić, współwłaściciel Grupy RENEX

Przeznaczone dla niemalże każdej gałęzi przemysłu, światowej klasy urządzenia pozwalają na nieinwazyjną, nieniszczącą kontrolę jakości oraz dwu- i trójwymiarową analizę obrazu.

Z urządzeniami można zapoznać się w Centrum Technologicznym i Demo Room RENEX, gdzie zainteresowani mogą zapoznać się z możliwościami urządzeń na próbkach własnych produktów.

Więcej informacji: https://xray.renex.pl/.

źródło: RENEX

Zobacz również