Universal Robots ma nowego dyrektora generalnego na region CEE

| Gospodarka Aktualności

Firma Universal Robots (UR) ogłosiła, że Slavoj Musílek, dyrektor generalny na Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję i WNP, zdecydował się opuścić firmę z dniem 31 marca 2021 r. Zajmował on swoją pozycję w Universalu od 2015 roku. Od 1 kwietnia 2021 stanowisko objął Pavel Bezucký.

Universal Robots ma nowego dyrektora generalnego na region CEE

Pavel Bezucký ma duże doświadczenie i umiejętności w zakresie rozwoju biznesu, strategii i zarządzania sprzedażą w obszarach automatyzacji przemysłu i produkcji. Na poprzednim stanowisku zarządzał zespołem Universal Robots w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, koncentrując się na rozbudowie istniejącej sieci sprzedaży dystrybutorów i wspieraniu ich w pozyskiwaniu nowych klientów w celu zwiększenia rynkowego udziału firmy.

Pavel Bezucký dołączył do Universala w sierpniu 2017 roku jako Sales Development Manager. W trakcie swojej kariery w UR został powołany na stanowisko Channel Development Managera, a następnie Area Sales Managera. Teraz będzie zarządzał regionem Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i WNP, który dla produktów Universal Robots jest stale rozwijającym się rynkiem.

źródło: Universal Robots