30-lecie firmy WObit

| Gospodarka Aktualności

Rodzinna firma WObit - polski producent robotów mobilnych MOBOT oraz oferent różnorodnych produktów i rozwiązań z zakresu czujników, napędów i sterowania - kończy w tym roku 30 lat. Obchody tego wyjątkowego jubileuszu rozpoczęła akcja sadzenia drzew. Nowe rośliny dołączyły do licznie już rosnących drzew na terenie firmy WObit w Dęborzycach.

30-lecie firmy WObit

- Organizując akcję sadzenia drzew z okazji jubileuszu 30-lecia firmy WObit, chcieliśmy podkreślić, że odpowiedzialność za nasze otoczenie i przyszłość Ziemi zależy od nas wszystkich - powiedział Jacek Ober, współwłaściciel firmy.

- Upamiętniając 30. rocznicę powstania firmy akcją sadzenia drzew, chcemy szerzyć ważne dla nas wartości, jakimi są zrównoważony rozwój i troska o naturę, obecne w działaniach WObit od samego początku. Odpowiedzialność i dbałość o ekologię łączą pracowników, którzy z dużym zaangażowaniem i chęcią biorą udział w takich inicjatywach. Mamy nadzieję, że za kolejne 30 lat następne pokolenia będą miały okazję podziwiania pięknych drzewostanów - podsumował Jacek Ober.