FANUC uruchamia ofertę specjalną

| Gospodarka Aktualności

Firma FANUC zaprasza do korzystania z szerokiej oferty szkoleń z 20% rabatem. Zakupiony voucher będzie można wykorzystać na dowolne szkolenie, wybrane z aktualnego katalogu, aż do 30 czerwca 2024 r.

FANUC uruchamia ofertę specjalną

Automatyzacja i robotyzacja, napędzana rozwojem sztucznej inteligencji, zmienia oblicze rynku pracy. Maszyny przejmują realizację powtarzalnych zadań, dzięki czemu poprawia się efektywność procesów, a jednocześnie rośnie wymóg wyposażania pracowników fabryk w nowe kompetencje i praktyczne umiejętności. Wysoko wykwalifikowany pracownik, to pracownik świadomy, który potrafi wykorzystać swój potencjał dla dobra produkcji.

Według ostatniego raportu Manpower Group "Niedobór talentów" w Polsce 72% firm ma trudności w obsadzaniu stanowisk pracy nowymi pracownikami o pożądanych kompetencjach (o 2 pp. więcej niż rok wcześniej). Poszukiwane są więc efektywne formy szkolenia.

FANUC Akademia, jako jedyne autoryzowane centrum szkoleniowe FANUC w Polsce, oferuje pracownikom sektora przemysłu szereg możliwości podnoszenia kwalifikacji - od wstępnych programów szkoleniowych dla początkujących, po kursy dostosowane do potrzeb ekspertów i specyficznych zastosowań.

- Szkolimy z szerokiego zakresu rozwiązań produkcyjnych obejmujących roboty, robomaszyny i technologię CNC. Mamy szkolenia specjalistyczne, jak np. spawalnicze, PMC, Programowanie Zmiennych Macro czy dedykowane pod zagadnienia wskazane przez klienta - mówi Aleksander Lesisz, odpowiedzialny w FANUC Akademii za koordynowanie szkoleń robomaszynowych oraz CNC.

Centrum edukacyjne FANUC, zarejestrowane w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych oraz w Bazie Usług Rozwojowych, jest wyposażone w 22 stanowiska zrobotyzowane, 6 stanowisk maszynowych, autorskie oprogramowanie do ćwiczeń oraz nowoczesne symulatory. Zajęcia są prowadzone przez praktyków, wyszkolonych w centrali producenta, dysponujących dużym, nawet 20-letnim doświadczeniem. Głównym atutem kursów w FANUC Akademii jest nastawienie na praktykę. Są one prowadzone w małych grupach, tak by każdy uczestnik miał szansę nie tylko patrzeć i słuchać, ale przede wszystkim samodzielnie wykonywać zadania.

W ramach pakietu szkoleniowego kursanci otrzymują niezbędne materiały, w tym kompleksową dokumentację szkoleniową, wykorzystywaną później jako narzędzie pomocnicze w pracy. Nabyte umiejętności pozwalają im sprawniej programować, obsługiwać i przezbrajać technologię FANUC. Dużym benefitem wynikającym ze szkoleń jest wzrost świadomości w zakresie bezpieczeństwa. Przeszkoleni pracownicy potrafią samodzielnie wykonywać zalecane procedury serwisowe, co w dużym stopniu ogranicza ryzyko nieplanowanych przestojów.

Oferta specjalna, w ramach której możliwe jest nabycie vouchera szkoleniowego z 20 proc. rabatem od cen katalogowych jest dostępna w terminie 27 listopada – 15 grudnia. Zakupiony voucher będzie ważny aż do 30 czerwca 2024 r. Aby z niego skorzystać wystarczy skontaktować się z FANUC Akademią, klikając w link https://one.fanuc.eu/l/442582/2023-11-27/gnmcr2 w celu rezerwacji wybranego dla siebie kursu szkoleniowego.

źródło: FANUC

Zobacz również