Złącza przemysłowe revos

| Prezentacje firmowe Obudowy, złącza, komponenty

Złącza przemysłowe revos firmy Wieland Electric zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w trudnych warunkach środowiskowych. Charakteryzują się budową modułową, co ułatwia dystrybucję zasilania i sygnałów, zaś ich mocne, pokrywane proszkowo obudowy aluminiowe chronią wnętrze przed obciążeniami mechanicznymi i zapobiegają przedostawaniu się do niego wody. Przedstawiamy przegląd popularnych w przemyśle złączy.

Złącza przemysłowe revos

KLASYCZNE PRZEMYSŁOWE

revos BASIC
Klasyczne złącza przemysłowe. Odlewana ciśnieniowo obudowa z powierzchnią pokrywaną proszkowo zapewnia niezawodną ochronę. Wkłady dostępne są w wersjach 6- i 92-polowych. revos BASIC stawiają czoło nawet najwyższym wymaganiom - np. w systemach zasilanych energią wiatrową, maszynach budowlanych, budownictwie i pojazdach o specjalnym przeznaczeniu, a także w maszynach przemysłowych, wtryskarkach oraz mniejszych urządzeniach.

DUŻA GĘSTOŚĆ

revos HD
revos HD to specjalista w obszarze połączeń o dużym zagęszczeniu kontaktów. Mocna obudowa mieści wkłady od 15 do 108 polowych, zaprojektowane dla prądu o mocy do 10 A zgodnie z normą DIN EN 17 5301-801. revos HD stosowane są w budowie maszyn oraz budownictwie, w schodach ruchomych, małych silnikach i wtryskarkach.

ELASTYCZNY

revos FLEX
Poszukujesz złączy przemysłowych zaprojektowanych specjalnie z myślą o Twojej aplikacji? Z revos FLEX to żaden problem. W ten modułowy, elastyczny system wyposażyć można złącza tak, aby idealnie spełniało wszelkie oczekiwania. Do zastosowań w systemach zasilanych energią wiatrową, budowie maszyn i budownictwie, systemach pomiarowo-kontrolnych oraz w automatyce przemysłowej.

DLA OBSZARÓW EX

revos Ex
W obszarach niebezpiecznych, takich jak kopalnie, komponenty elektryczne muszą spełniać najwyższe wymagania. Seria revos Ex zapewnia złącza przemysłowe zaprojektowane do zastosowania specjalnie tam, gdzie ochrona Ex jest warunkiem koniecznym. Instytut testujący BCS dopuścił revos Ex do użytku w strefie 1 ATEX.

WSZECHMOCNY

revos POWER
Mocne złącze firmy Wieland Electric przeznaczone do wysokiego napięcia. Wkłady i elementy łączące zaprojektowano do prądu o natężeniu do 100 A (dostępne są również wersje dostosowane do różnych prądów). Podzespoły montuje się wewnątrz standardowej obudowy revos BASIC, ich zastosowania są również analogiczne, przy czym dotyczą przesyłu większych prądów i typowo większych maszyn oraz urządzeń.

KOMPAKTOWY

revos DD
Największe zagęszczenie kontaktów w najbardziej kompaktowej przestrzeni - właśnie to zapewniają wkłady revos DD. Pasują one do obudów revos BASIC o rozmiarach 6/6H-, 10/10H-, 16/16H- i 24/24H. Złącze wykonane jest z wysokiej jakości kontaktów śrubowych z zakresem połączeń od 0,14 do 2,5 mm² przy napięciu znamionowym 250 V.

MINI

revos MINI
Taki silny, a taki mały! Za sprawą kompaktowych wkładów 3- i 12-polowych, revos MINI znajduje zastosowanie przy budowie maszyn, w aplikacjach sterujących i rozdzielniach, w małych silnikach oraz w technologii oświetleniowej. Z odlewaną cynkowo lub poliamidową obudową revos MINI zniesie nawet najtrudniejsze warunki aplikacyjne.

DO KABLI TRANSMISYJNYCH

revos IT
Przepustowość kabli transmisyjnych wymaga czasami ochrony w postaci obudowy złączy przemysłowych. revos IT jest idealnym rozwiązaniem. Z tą grupą produktów wcześniej zmontowane okablowanie może zostać dopasowane do paneli, zachowując wysoki stopień ochrony bez zmian w okablowaniu.

Wieland Electric
www.wieland-electric.com/pl