Panele PC - nowa, jeszcze wydajniejsza seria

| Prezentacje firmowe PLC, HMI, Oprogramowanie

YASKAWA Panel PC z systemem Windows zostały zaktualizowane o nowe oprogramowanie oparte na systemie Windows 10. Dodatkowo wielkość pamięci została teraz zwiększona do 8 GB pamięci roboczej i 64 GB systemu operacyjnego/danych użytkownika.

Panele PC - nowa, jeszcze wydajniejsza seria

W ramach zmiany zaktualizowano również system wizualizacji Movicon do wersji 11.6. Oprogramowanie zapewnia teraz jeszcze większe bezpieczeństwo i niezawodność w rozwoju i eksploatacji aplikacji wizualizacyjnych, zwłaszcza dla technologii mobilnych. Zastosowanie innowacyjnej i ekskluzywnej technologii „XMLInside”, dzięki której platforma Movicon zapewnia wspólne środowisko programistyczne dla HMI, SCADA, SoftLogic i analizy danych, pozostaje bez zmian.

Komputery panelowe do wymagających zadań sterowania i obsługi

Wyposażone w czterordzeniowy procesor Intel Celeron J1900 komputery panelowe Yaskawa są przeznaczone do wymagających zadań sterowania i obsługi, które wymagają większej mocy niż standardowy panel sterowania (HMI). Połączenie komputera przemysłowego z najnowocześniejszymi funkcjami wydajności i panelu dotykowego z optymalnymi opcjami wyświetlania pozwala użytkownikowi skoncentrować wysoką wydajność na najmniejszej przestrzeni. Najnowsza generacja urządzeń spełnia tę samą rolę z najnowocześniejszymi funkcjami technicznymi. Nowe komputery panelowe są nadal dostępne w wersjach 10,1”, 15,6” i 21,5”.