ASTOR na ITM Industry Europe!

| Targi krajowe

Udział ASTOR w ITM Industry Europe to wyjątkowa szansa, aby przyjrzeć się nowoczesnym technologiom Przemysłu 4.0 i zobaczyć, jak ewoluowały od czasu ogłoszenia Czwartej Rewolucji Przemysłowej.

ASTOR na ITM Industry Europe!

Przemysł ery cyfrowej wymaga nie tylko doskonalenia rozwiązań, narzędzi, produktów. Chodzi także o innowacyjne podejście do technologii z zakresu. automatyzacji, oprogramowania przemysłowego, robotyzacji i intralogistyki. Synergia tych elementów składa się na Przemysł 4.0. I tę synergię w działaniu zobaczyć będzie można już 4-7 czerwca podczas targów ITM Industry Europe na stoisku ASTOR w pawilonie 5, stanowisko nr 30.

Udział ASTOR w ITM Industry Europe to wyjątkowa szansa, aby przyjrzeć się nowoczesnym technologiom Przemysłu 4.0 i zobaczyć, jak ewoluowały od czasu ogłoszenia Czwartej Rewolucji Przemysłowej.

Na powierzchni 275 m² odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć m.in.

  • Jak działa zautomatyzowana końcówka linii produkcyjnej . To ciekawe rozwiązanie zawiera nowość od ASTOR, czyli celę do paletyzacji EtE®flow Pallet Cell 500, robota mobilnego Agilox oraz system EtE®flow end of line, bazujący na sterownikach Astraada.
  • Zrobotyzowane aplikacje, stworzone wspólnie Partnerami, do takich zastosowań jak malowanie, wytwarzanie addytywne, zgrzewanie czy obsługa maszyn z użyciem systemów wizyjnych i robotów Kawasaki Robotics oraz EPSON.
  • Systemy IT od AVEVA, w tym AVEVA PI System, który od tego roku jest dostępny w dystrybucji ASTOR. System ten umożliwia dostęp do danych oraz ich zaawansowaną analizę z różnych źródeł i lokalizacji.
  • Robota edukacyjnego Astorino, wyprodukowanego w technologii druku 3D, frezarkę z komponentami Astraada, produkty i rozwiązania Emerson i Horner, osprzęt robotyczny i wiele więcej.