Firma igus zmienia siedzibę

Polski oddział igusa przeniósł się do nowej siedziby przy ul. Nakielskiej 3 w Warszawie. Firma dostarcza części maszyn z tworzyw sztucznych, w tym prowadniki kabli, przewody do aplikacji ruchomych, polimerowe łożyska ślizgowe, liniowe systemy prowadzenia oraz przegubowe łożyska polimerowych.

Posłuchaj
00:00

Telefon do firmy to 22 863 57 70, natomiast adres internetowy - www.igus.pl.

Powiązane treści
Miliony cykli prowadników igus w aplikacji w przemyśle farmaceutycznym
Firma igus odnotowuje rekordowe wzrosty sprzedaży
Rozmowa z Markiem Wzorkiem, dyrektorem zarządzającym firmy igus
Firma igus powiększa laboratorium testowe
Tworzywa sztuczne, prowadniki przewodów, polimerowe łożyska ślizgowe – dziesięć lat firmy igus w Polsce
Igus udostępnia nowe narzędzie
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Zamknięte systemy kontra otwarta architektura - dylematy współczesnej automatyzacji. E-book do pobrania
Silniki i napędy
NORD wprowadza technologię cyfrowego bliźniaka dla systemów napędowych
Obudowy, złącza, komponenty
Kryzys w branży motoryzacyjnej: Bosch zamyka fabrykę komponentów w Waiblingen
Aktualności
Top Tech Voices firmy Farnell - sezon poświęcony zdrowiu mózgu i ochronie środowiska
Przemysł 4.0
Hannover Messe 2026: Przemysłowa AI, wodór i produkcja obronna wyznaczają nowy kierunek dla Europy
Przemysł 4.0
Wejdź na wyższy poziom automatyzacji i zdobądź przewagę na rynku

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów