Universal Robots ma menadżera ds. rozwoju sprzedaży w Polsce

| Gospodarka Artykuły

Firma Universal Robots konsekwentnie wzmacnia działania w Europie Środkowo-Wschodniej. W grudniu ubiegłego roku duński producent kobotów otworzył regionalne biuro w Pradze, a teraz wyznaczył menadżera ds. rozwoju sprzedaży w Polsce - stanowisko to objął Marcin Gwóźdź. Jego głównym zadaniem będzie poszerzanie portfolio klientów Universal Robots, a także zarządzanie siecią dystrybutorską. Marcin Gwóźdź jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, na kierunku Automatyka i Robotyka.

Universal Robots ma menadżera ds. rozwoju sprzedaży w Polsce

Powołanie dyrektora sprzedaży w Polsce pokazuje, że zapotrzebowanie na elastyczne i łatwe w programowaniu roboty współpracujące UR jest w naszym kraju coraz większe.

Marcin Gwóźdź od początku kariery zawodowej jest związany z automatyzacją produkcji. W ostatnich latach rozwijał rynek sprzedaży w Polsce dla jednego z producentów robotów przemysłowych. Jako menadżer ds. rozwoju sprzedaży Universal Robots w Polsce będzie wzmacniał świadomość marki UR, poszerzał grono lokalnych klientów, dbał o relacje z partnerami i wyznaczał nowe kierunki rozwoju w obrębie sieci dystrybutorów.