Warsaw Pack 2018. Przewodnik targowy

| Gospodarka Artykuły

W lutym odbędzie się trzecia edycja wystawy poświęconej branży opakowaniowej - Warsaw Pack. Jest to wydarzenie, które skupia firmy z różnych obszarów związanych z sektorem opakowaniowym oraz intralogistycznym. Przedstawiamy zapowiedź targów oraz odbywającej się podczas ich trwania konferencji.

Warsaw Pack 2018. Przewodnik targowy

III Edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018

  • Termin: 27 lutego - 1 marca 2018 (od wtorku do czwartku)
  • Godziny otwarcia: 1000 ÷ 1600, w czwartek do 1500
  • Bilet dzienny: 50 zł (po rejestracji na stronie http://warsawpack.pl/rejestracja wejście bezpłatne)
  • Miejsce: Ptak Warsaw Expo, al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
  • Parking przy obiekcie bezpłatny
  • Strona targów: http://warsawpack.pl

Wystawcy targów Warsaw Pack 2018

Tegoroczne targi odbędą się na przełomie lutego i marca na terenie podwarszawskiego Ptak Warsaw Expo. Oprócz miejsca prezentacji produktów i usług, wystawa stanowi platformę wymiany informacji związanych m.in. z dostępnymi na rynku rodzajami opakowań, maszynami i urządzeniami pakującymi, systemami sortowania oraz napełniania i dozowania. W trakcie Warsaw Pack zaprezentują się też producenci urządzeń do pakowania, wytwarzania opakowań oraz etykiet. Podczas poprzednich edycji imprezy wystawiło się sumarycznie 210 przedsiębiorstw, zaś wydarzenie odwiedziło około 10 tys. osób.

Podobnie jak w przypadku zeszłorocznej wystawy, również w tym roku na targach wydzielonych będzie szereg stref tematycznych. Takimi będą: techniki pakowania, opakowań, etykiet i etykietowania, automatyki i robotyki, materiałów do wytwarzania opakowań, logistyki i magazynowania, recyklingu oraz obszary poświęcone szkoleniom, konferencjom, a także tematyce startupowej i studenckiej. Targom towarzyszyły będą seminaria poświęcone tematyce pakowania.

Drugiego dnia wystawy (28 lutego od godziny 11.00) odbędzie się duża konferencja "Opakowania w obiegu zamkniętym - wyzwania dla projektantów, producentów i użytkowników opakowań". W bloku porannym omówione zostaną nowe wyzwania dla firm wprowadzających opakowania na rynek, w tym dotyczące rozszerzonej odpowiedzialności przedsiębiorców za opakowania. W drugim bloku dyskutowane będą tematy dotyczące jakości i bezpieczeństwa pakowania, trendy konsumenckie oraz kwestie doboru opakowań.

Magazyn Automatyka, Podzespoły, Aplikacje, jest patronem medialnym targów Warsaw Pack 2018.