Weidmüller wprowadza usługę "Configure to Order" - na Warsaw Industry Week zaprezentuje szybki montaż listew zaciskowych

| Gospodarka Obudowy, złącza, komponenty

W ramach usługi "Configure to Order" firma Weidmüller oferuje możliwość łatwego zamówienia spersonalizowanych rozwiązań w zakresie listew zaciskowych, obudów czy skrzynek elektrycznych, z opcją "Fast Delivery Service", czyli szybką realizacją w ciągu kilku dni. Weidmüller zapewnia wycenę w ciągu kilku godzin, elastyczną produkcję na zamówienie i krótkie terminy dostawy fabrycznie zmontowanych produktów.

Weidmüller wprowadza usługę "Configure to Order" - na Warsaw Industry Week zaprezentuje szybki montaż listew zaciskowych

Kluczem do tego jest oprogramowanie Weidmüller Configurator (WMC), przy pomocy którego samodzielnie można zaprojektować swoje rozwiązanie, wygenerować automatycznie dokumentację, wysłać ją do Centrum Obsługi Klienta w celu uzyskania oferty oraz zamówić wykonanie. Sprawną realizację, wysoką jakość wykonania oraz eliminację błędów gwarantuje zautomatyzowany montaż w fabryce firmy Weidmüller.

Maszynę do montażu listew zaciskowych i sam proces automatycznego montażu firma zaprezentuje na żywo podczas czwartej edycji targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 13-15 listopada 2019 r. w obiekcie wystawienniczym PTAK Warsaw Expo. Weidmüller zaprasza na stoisko E113.

Zobacz, jak przebiega automatyczny montaż listew:

źródło: Weidmüller

Zobacz również