SK Hynix dostarczy chipy samochodowe dla Boscha

SK Hynix, drugi co do wielkości producent chipów pamięci na świecie, jest bliski podpisania długoterminowej umowy na dostawę układów scalonych do zastosowań motoryzacyjnych dla niemieckiej firmy Robert Bosch GmbH. Kontrakt obejmuje dostawy chipów samochodowych na okres przekraczający 10 lat. Obecnie koreańska firma współpracuje w zakresie dostaw chipów z producentami z branży motoryzacyjnej, takimi jak Continental i Hyundai Mobis.

Posłuchaj
00:00

Firmy na całym świecie intensyfikują swoje działania związane z zabezpieczeniem dostaw chipów w związku z obecnymi brakami półprzewodników. Sytuacja ta zmusza rządy do wprowadzenia polityki wspierającej lokalny przemysł półprzewodnikowy.

Źródło: Reuters

Powiązane treści
Bosch Rexroth obchodzi swój 30 jubileusz
Bosch i Microsoft nawiązują współpracę
Bosch ma zamówienia na komputery samochodowe przekraczające 2 mld euro
Bosch i BASF razem dla smart rolnictwa
Daimler wydzieli jednostkę samochodów ciężarowych
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komunikacja
PESA przejęła niemieckiego producenta tramwajów - HeiterBlick GmbH
Aktualności
SKF Ventures - powstała nowa platforma
Obudowy, złącza, komponenty
Złącza dla lotnictwa i branży kosmicznej
Silniki i napędy
BIBUS MENOS jedynym autoryzowanym partnerem serwisowym Kawasaki w Polsce
PLC, HMI, Oprogramowanie
myBODAS: Cyfrowa współpraca w projektowaniu maszyn mobilnych
Bezpieczeństwo
Drony we flocie Tauronu

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów