V Dni otwarte ASTOR

| Gospodarka Aktualności

W weekend 11 i 12 września, w Krakowie, w siedzibie firmy Astor przy ul. Wrobela 3, w godzinach 10.00-15.00, odbędzie się interaktywna wystawa robotyki. Podczas piątej edycji Dni Otwartych goście ASTOR Robotics Center będą mieli okazję obejrzeć roboty przemysłowe i mobilne. Oprócz tego planowane są różne niespodzianki. Podczas pokazów obecni będą pracownicy firmy Astor, którzy chętnie odpowiedzą na pytania.

V Dni otwarte ASTOR

Dzieci, młodzież, studenci, a także dorośli, będą mogli wspólnie odkryć i rozwijać pasję do nowinek technologicznych. Dla wszystkich odwiedzających przewidziano także gry i zabawy edukacyjne z klockami LEGO, upominki, malowanie twarzy, fotobudkę oraz inne atrakcje. Wstęp i zabawy są bezpłatne.

- Na Dni Otwarte ASTOR w ubiegłej edycji, w 2019 roku, przyszło blisko 1000 osób. Cieszy nas takie zainteresowanie, więc organizujemy wydarzenie kolejny raz. Zapraszamy na pokazy robotów prosto z fabryk i wiele innych atrakcji, już 11 i 12 września! W organizacji atrakcji wspierają nas partnerzy Kraul i Robotek - zachęca Agnieszka Wojtaczka z firmy ASTOR, organizatorka wydarzenia.

Patronami medialnymi wydarzenia są Dziennik Polski oraz czasopisma i portale branżowe automatyki przemysłowej - Automatyka Online, AutomatykaB2B oraz Control Engineering. Partnerami wydarzenia są Kraul i Robotek.

źródło: Astor

Zobacz również