ASTOR został dystrybutorem Mobile Industrial Robots

| Gospodarka Roboty

Mobile Industrial Robots (MiR), jeden z czołowych producentów mobilnych robotów współpracujących, nawiązał partnerstwo z krakowską firmą ASTOR. Firma z Krakowa, działająca od ponad 30 lat, będzie drugim dystrybutorem rozwiązań MiR w Polsce. W gronie partnerów MiR jest także wrocławska firma Encon-Koester.

ASTOR został dystrybutorem Mobile Industrial Robots

Nawiązanie współpracy z firmą ASTOR oznacza dla Mobile Industrial Robots możliwość szerszego dotarcia do polskich przedsiębiorstw rozważających automatyzację intralogistyki. ASTOR z kolei poszerza w ten sposób swoją ofertę robotyczną - MiR jest pierwszym producentem z segmentu współpracujących robotów mobilnych w portfolio firmy.

ASTOR działa w szeroko pojętym obszarze przemysłu, wszędzie tam, gdzie potrzebne są nowoczesne rozwiązania technologicznie z zakresu automatyzacji produkcji i robotyzacji procesów. Współpracuje zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, spółkami skarbu państwa, jak i sektorem MŚP. Roboty mobilne MiR w naturalny sposób stają się dopełnieniem szerokiej oferty krakowskiej spółki.

Mobile Industrial Robots sukcesywnie rozbudowuje globalną sieć dystrybutorów, która obejmuje już ponad 40 krajów. Pełna lista dystrybutorów MiR znajduje się na stronie www.mobile-industrial-robots.com/en/distributors/.

źródło: MiR

Zobacz również