30 lat działalności firmy ASTOR

| Gospodarka Artykuły

"Chodzi o ludzi" - to motto przewodnie wydarzenia, które odbyło się 8 grudnia w gmachu Opery Krakowskiej. Gala zapoczątkowała obchody 30-lecia istnienia firmy ASTOR, zaś uroczystość poprowadzili Renata Poreda i Łukasz Cioch. Wieczorowi towarzyszyła akcja charytatywna na rzecz krakowskiej fundacji Alma Spei Hospicjum dla dzieci.

30 lat działalności firmy ASTOR

Wieczór rozpoczął pokaz filmu opowiadającego historię założycieli, która działa się w latach 80. W materiale wybrzmiały cztery z trzynastu zasad, jakimi w biznesie kieruje się Stefan Życzkowski, prezes i współzałożyciel firmy ASTOR. Takimi są: biznesu nie można prowadzić w pojedynkę, przedsiębiorstwo można rozwijać tylko w oparciu o uczciwe zasady, w firmie najważniejsi są ludzie (a potem... reklama), a także: czasami warto się zatrzymać i cieszyć sukcesami. Film stanowił zapowiedź późniejszej prezentacji, której główną osią były rozważania na temat istoty zaufania jako filaru rozwoju biznesu.

Stefan Życzkowski podsumował to, co wydarzyło się w firmie od jubileuszu ćwierćwiecza, czyli przez ostatnie pięć lat. - Z perspektywy ASTOR-a, wynik równania 25+5 to coś więcej niż okrągła liczba kolejnego jubileuszu. To suma nowych doświadczeń, intensywnego rozwoju, ciekawych wyzwań oraz emocji, które odczuwam podobnie, jak przy pierwszych latach naszej działalności. Dzisiaj, pięć lat po jubileuszu ćwierćwiecza istnienia firmy, jesteśmy inną organizacją. Dorośliśmy. I kiedy patrzę na to nasze "dorosłe" życie - czuję dumę - mówił podczas wystąpienia prezes.

Ważnym punktem wieczoru było wręczenie nagród dla partnerów biznesowych, którzy dynamicznie rozwijali się wraz z firmą ASTOR. Wyróżnienia zostały przyznane w pięciu głównych obszarach relacji biznesowych - partnerzy, producenci maszyn i urządzeń, użytkownicy końcowi, edukacja i dostawcy.

Zobacz również