Astor wspiera KPT ScaleUp - program akceleracyjny dla startupów przemysłowych

| Gospodarka Artykuły

Trwa rekrutacja do akceleratora KPT ScaleUp realizowanego przez Krakowski Park Technologiczny. Szansę na akcelerację mają polskie startupy, działające na rynku nie dłużej niż 5 lat i posiadające produkt lub działający prototyp rozwiązania B2B w jednym z trzech obszarów: Industry 4.0, IIoT lub smart city. W maju 12 firm rozpocznie intensywny program, którego celem są wdrożenia ich produktów w dużych przedsiębiorstwach. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 12 marca.

Astor wspiera KPT ScaleUp - program akceleracyjny dla startupów przemysłowych

Program KPT ScaleUp współtworzy 10 małopolskich przedsiębiorstw, w tym firma Astor, która będzie wspierać startupy w testowaniu ich produktów, weryfikacji modelów biznesowych oraz budowaniu kanałów dystrybucji. Partnerzy wypracowali wspólnie kilkadziesiąt wyzwań technologicznych, w obrębie których gotowi są współpracować ze startupami. Na wybrane firmy czeka zespół ekspertów i mentorów oraz dofinansowanie w wysokości do 200 000 zł.

- Akcelerator dedykowany jest innowacjom dla przemysłu oraz inteligentnemu zarządzaniu procesami w firmach i instytucjach. Szukamy startupów, które wiedzą jak zautomatyzować i usprawnić cykl produkcyjny, logistykę, zarządzanie zasobami czy kontrolę jakości. Interesują nas również ci, którzy potrafią efektywnie agregować i analizować duże ilości danych, by na ich podstawie przedsiębiorstwa stawały się bardziej "smart" - mówił Bartosz Józefowski, który kieruje pracami KPT ScaleUp.

Więcej informacji o programie akceleracyjnym oraz formularz aplikacyjny: www.kpt.krakow.pl/scaleup.

Zobacz również