Astor kontynuuje współpracę z Wisłą Kraków

| Gospodarka Aktualności

W 2021 roku klub Wisła Kraków i firma Astor świętują 10-lecie współpracy. Długoterminowa współpraca krakowskiej firmy technologicznej z 13-krotnym mistrzem Polski została przedłużona o kolejny sezon. Podpisana umowa przewiduje m.in. umieszczenie na koszulkach drużyny logotypu firmy Aveva, jednego ze strategicznych partnerów technologicznych Astora.

Astor kontynuuje współpracę z Wisłą Kraków

Ulokowanie logotypu Aveva na koszulkach Wisły Kraków stanowi kontynuację zaangażowania firmy Astor w działalność klubu. To kolejny krok niezbędny do osiągania wspólnych celów biznesowych, organizacyjnych i sportowych. Przez cały okres współpracy Astor znacząco przyczynił się do popularyzacji Wisły Kraków w kraju i za granicą. Współpraca z 13-krotnym mistrzem Polski miała ogromny wpływ na powodzenie celów przyjętych rok temu przez firmę.

Astor jest wieloletnim partnerem marki Aveva (dawniej Wonderware) w Polsce, światowego lidera w zakresie oprogramowania dla przemysłu. Współpraca sięga 1995 roku. Aveva z siedzibą w Cambridge (Wielka Brytania) doskonale wspiera procesy digitalizacji w fabrykach i zakładach produkcyjnych w Polsce i na całym świecie. Jej rozwiązania obecne są u ponad 20 tys. klientów, wspieranych przez największy ekosystem partnerów (5,5 tys.) oraz certyfikowanych developerów oprogramowania (5,7 tys.). To wiodąca marka oprogramowania przemysłowego, które dedykowane jest systemom HMI, SCADA, predykcyjnemu zarządzaniu aktywami (APM), zarządzaniu i optymalizacji produkcji (MES, Performance Intelligence), zarządzaniu wydajnością, EMI oraz integracji z systemami ERP.

źródło: Astor