Warsaw Industry Week 2022 - fotorelacja

Podwarszawskie targi Warsaw Industry Week odbyły się w tym roku po raz szósty i była to edycja udana. Impreza zgromadziła wystawców z branży automatyki przemysłowej i robotyki, prezentowali się na niej również producenci maszyn, a także inne przedsiębiorstwa związane z branżą przemysłową. W tym roku firm wystawiających się było sporo - choć nadal zajęte były niecałe dwie hale - i zdecydowanie dopisali goście targowi, których przyjechało do Nadarzyna bardzo dużo. Przedstawiamy zdjęcia ze środkowego dnia targów.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Warsaw Industry Week 2023 - co nas czeka w kolejnej edycji
Przed nami II edycja targów Warsaw Industry Automatica
Wystawiać się czy nie wystawiać? Jaką wartością są imprezy targowe?
Zapraszamy na Warsaw Industry Week 2022
Warsaw Industry Week 2023 - zdjęcia i komentarze
Ruszyły targi Warsaw Industry Automatica - fotorelacja
Warsaw Industry Week 2023 - dzień drugi
Warsaw Industry Automatica - migawki z drugiego dnia
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Siemens podsumowuje drugi kwartał 2025 roku
PLC, HMI, Oprogramowanie
zenon 15 zmienia integrację IT-OT w automatyce przemysłowej
Przemysł 4.0
Accenture kupuje Systemę
Aktualności
Omron na liście innowatorów
PLC, HMI, Oprogramowanie
Partnerstwo Dassault Systèmes i BoConcept zmieni planowanie przestrzeni i projektowanie wnętrz
Aktualności
Druk 3D w przemyśle lotniczym i kosmicznym

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów