ESAWARE - kompletne rozwiązanie sterowania i wizualizacji dla każdej instalacji automatyki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Nowa rodzina produktów to nie tylko hardware i software. To rozwiązania jednocześnie nowatorskie i funkcjonalne, które spełniają wysokie wymagania stabilności działania, elastyczności, innowacyjności i bezpieczeństwa oferowane instalacjom automatyki teraz i w przyszłości.

ESAWARE - kompletne rozwiązanie sterowania i wizualizacji dla każdej instalacji automatyki

Seria ESAWARE składa się z paneli operatorskich, komputerów i monitorów przemysłowych, pakietu Soft PLC, platformy nadrzędnej SCADA, modułów we/wy oraz rozwiązania zdalnego dostępu do instalacji.

EW1 - HMI

Panele operatorskie EW1

EW1 to panele operatorskie nowej generacji zbudowane w oparciu o nowoczesną i potężną architekturę. W pełni wykorzystują możliwości systemu operacyjnego Windows Embedded Compact 7, jedynego rozwiązania, które gwarantuje współpracę z każdym systemem firm trzecich oraz zapewnia doskonale znaną stabilność wbudowanych systemów operacyjnych.

Dzięki panoramicznym ekranom panele dysponują do 40% większym polem widzenia w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami 4:3. Podświetlenie LED gwarantuje doskonałą trwałość w połączeniu z oszczędnością energii.

ESAWARE oferuje 3 warianty rozwiązań interfejsu operatora w swojej rodzinie HMI:

  • uniwersalne panele E W100A,
  • EW100B z Soft PLC,
  • EW100C z Soft PLC i lokalnymi we/wy.

Komputery panelowe EW2

Panele dostępne są w 4 wielkościach ekranu: 4,3", 7", 12,1" i 15,6". Wszystkie modele wyposażone zostały w porty RS-232/485 z MPI, Ethernet oraz USB 2.0. Minimalna gwarantowana przez producenta żywotność ekranu wynosi 50 tys. godzin, temperatura pracy 0-50 °C, a stopień ochrony IP66.

EW IPC

EW2 to seria panelowych komputerów przemysłowych, które doskonale zaspokoją rosnące wymagania rynku i różnorodnych aplikacji. Urządzenia są wyposażone w wyświetlacze LCD (o proporcjach obrazu 16:9) z 5-przewodową pojemnościową matrycą dotykową. Komputery EW2 gwarantują wysoką wydajność i trwałą niezawodność, oferując szeroki wybór opcji i konfiguracji do wielu zastosowań. Urządzenia są dostępne w 4 wielkościach ekranu: 12,1" (EW212), 15,6" (EW215), 18,5" (EW218) oraz 21,5" (EW222).

EW3 to monitory przemysłowe oferowane w 4 wielkościach ekranu: 12,1" (EW312), 15,6" (EW315), 18,5" (EW318) oraz 21,5" (EW322).

Rodzinę komputerów przemysłowych ESAWARE uzupełniają urządzenia w wykonaniu box. Seria EW4 składa się z dwóch głównych linii produktowych: EW400 to komputery o wysokiej wydajności, dodatkowo zwiększonej wytrzymałości i łatwe do rozbudowy, EW410 to urządzenia w wersjach kompaktowych. Wytrzymała konstrukcja mechaniczna, wraz z innowacyjnym rozwiązaniem odprowadzania ciepła, umożliwiają zastosowanie komputerów w bardzo trudnych warunkach środowiskowych, z narażeniem na wibracje i wstrząsy termiczne (EW4 mogą pracować w temperaturze -20 do + 60 °C).

EW6 - WEJŚCIA/WYJŚCIA

EW6 to rodzina modułowych wejść/wyjść, które służą do zabudowy w panelach operatorskich linii EW100C. Ergonomiczne we/wy zostały wyposażone w system szybkich połączeń kablowych zapewniający łatwość instalacji. Występują w wersjach cyfrowych i analogowych.

CREW - SOFTWARE

Wejścia i wyjścia EW6

Pakiet oprogramowania narzędziowego CREW spełnia najważniejsze wymagania projektantów aplikacji: jest prosty w obsłudze, efektywny a główne komendy są łatwe do zapamiętania. Dzięki tym cechom proces programowania jest tak intuicyjny, jak nigdy wcześniej.

Edytor CREW umożliwia zaprogramowanie wszystkich platform ESAWARE, począwszy od małych paneli HMI, skończywszy na platformach IPC. Jego wszechstronność zapewnia niezwykłą oszczędność czasu, bez potrzeby modyfikowania aplikacji przy wyborze innego rodzaju lub rozmiaru urządzenia. Idealna współpraca CREW ze środowiskiem CoDeSys umożliwia programowanie aplikacji w prosty i intuicyjny sposób. Pakiet zapewnia obsługę aplikacji za pomocą urządzeń mobilnych z systemami iOs, Android i Windows Phone.

Platforma EVERYWARE, która stanowi dodatkowy element software'u, umożliwia zdalny dostęp serwisowy do maszyn i instalacji automatyki.

Sabur
www.sabur.com.pl