Środa, 21 lipca 2021

MSPO 2021 – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego jest miejscem prezentacji największych dokonań branży zbrojeniowej z całego świata. Ostatnia edycja, która odbyła się w czasie pandemii COVID-19, udowodniła, że impreza na terenie Targów Kielce nawet w momencie kryzysu jest cały czas ważna i potrzebna. Tegoroczne wydanie zaplanowano w dniach 7-10 września.

MSPO 2021 – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

MSPO 2020, zorganizowany pod ścisłym nadzorem sanitarnym, zgromadził 185 firm z piętnastu krajów, w tym elitę producentów uzbrojenia rakietowego – od firm Raytheon i Lockheed Martin z USA po brytyjską część MBDA. Przez trzy dni wystawę odwiedziło kilka tysięcy gości.

Tym razem na stoiskach polskich i światowych liderów branży obronnej zobaczymy śmigłowce, sprzęt pancerny i rakietowy, materiały wybuchowe, urządzenia i materiały dla wojsk chemicznych. Firmy będą prezentować także uzbrojenie i sprzęt lotniczy oraz obrony powietrznej, a także niezbędne uzbrojenie jednostek marynarki wojennej. Podczas MSPO 2021 zaprezentują się również firmy oferujące nowoczesną technikę łączności, sprzęt radioelektroniczny i optoelektroniczny. Na wystawie znajdą się też artykuły żywnościowe i urządzenia do przygotowywania posiłków oraz przechowywania i transportu żywności, różnego rodzaju mundury, sprzęt i materiały medyczne.

MSPO to oczywiście nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. Partnerem strategicznym Salonu jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów
Dowiedz się więcej
Przejdź do kompendium

Polecane

Nowe produkty