Centrum Inżynieryjne dołącza do programu COPA-DATA Partner Community

| Gospodarka Aktualności

Firma Centrum Inżynieryjne, posiadająca ponad 13-letnie doświadczenie jako integrator systemów automatyki przemysłowej, dołączyła do partnerskiego programu COPA-DATA Partner Community, do którego przystąpiło już wiele znanych firm z Polski i z zagranicy. Program, powołany w 2011 roku, obecnie skupia kilkuset członków z całego świata. COPA-DATA Polska współpracuje z Centrum Inżynieryjnym już od 2018 roku.

Centrum Inżynieryjne dołącza do programu COPA-DATA Partner Community

Program COPA-DATA Partner Community oparty jest na wspólnym, globalnym rozwoju, zarówno firmy COPA-DATA, jak i jej partnerów, którzy doświadczeniem, znajomością rynku oraz wiedzą pozwalają na ciągłe doskonalenie rozwiązań opartych o Platformę Programową zenon.

zenon Software Platform - oprogramowanie optymalizujące procesy produkcyjne

zenon Software Platform to platforma programowa, która łączy w sobie automatyzację z cyfrową transformacją wspierając przy tym procesy inżynieryjne, procesy produkcji oraz infrastrukturę maszyn i urządzeń. Dzięki oprogramowaniu firmy COPA-DATA urządzenia działają w sposób niezawodny, elastyczny, a przede wszystkim skuteczny, ponieważ zenon daje możliwość połączenia wszystkich istotnych obszarów - od projektowania po dystrybucję.

W przypadku firmy Centrum Inżynieryjne, oprogramowanie zenon wykorzystywane jest głównie w branży automatyki, w której wspiera efektywność procesów na liniach produkcyjnych. Wdrożone przez firmę systemy służą do monitorowania poprawności przezbrojeń maszyn oraz kontroli parametrów procesowych.

Na zdjęciu: Ewa Biernacka i Grzegorz Matlak z trofeum potwierdzającym członkostwo w programie COPA-DATA Partner Community.

źródło: COPA-DATA