Do partnerskiego programu COPA-DATA dołącza firma RMA

| Gospodarka Aktualności

Zainicjowany w 2011 roku, międzynarodowy program COPA-DATA Partner Community w swoich szeregach zrzesza już ponad 240 firm. Niedawno do tego grona dołączyła kolejna polska firma - RMA, która działa na rzecz rozwoju w obszarze automatyzacji spawania oraz procesów laserowej obróbki materiałów.

Do partnerskiego programu COPA-DATA dołącza firma RMA

Celem programu COPA-DATA jest budowanie wspólnie z partnerami, korzystając z ich wiedzy i doświadczenia, nowoczesnych rozwiązań opartych o platformę softwarową zenon i wdrażanie ich u klientów końcowych. COPA-DATA Polska realizując tę strategię zaprosiła do współpracy firmę RMA, będącą na polskim rynku liderem w obszarze nowoczesnych technik spawalniczych oraz procesów laserowych. W ramach swojej wizji RMA chce stale zwiększać swoją rozpoznawalność i udział w rynku poprzez oferowanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Głównym atutem firmy RMA jest kapitał ludzki, który bazuje  na zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów. Wysoce wyspecjalizowana kadra oraz nowocześnie wyposażone laboratorium testowe pozwala firmie na realizację wymagających projektów. Od ponad 10 lat, firma, której siedziba mieści się w Gdyni jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyzacji i robotyzacji spawania oraz procesów laserowych (czyszczenie, polerowanie, strukturyzowanie oraz cięcie 3D). Swoim klientom oferuje również konwencjonalne metody spawania, takie jak MIG/MAG, TIG. Projekty realizowane są kompleksowo zgodnie z wymaganiami klienta - od fazy koncepcji i analizy potrzeb, poprzez projektowanie, montaż i uruchomienie aż po usługi posprzedażowe.

źródło: COPA-DATA

Zobacz również