Energo-Silesia nowym partnerem firmy COPA-DATA

| Gospodarka Artykuły

Firma COPA-DATA, w ramach międzynarodowego programu COPA-DATA Partner Community, nawiązała współpracę partnerską z firmą P.P.H. Energo-Silesia Sp. z o.o. Nowy partner to specjalista w dziedzinie doradztwa, projektowania oraz wszelkiego rodzaju realizacji "pod klucz" w zakresie instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń oraz automatyki przemysłowej. Oferta spółki Energo-Silesia obejmuje całościowe opracowanie systemów sterowania i wizualizacji (DCS, PLC, SCADA) dla istniejących obiektów technologicznych, wraz z ich implementacją.

Energo-Silesia nowym partnerem firmy COPA-DATA

Energo-Silesia jest również specjalistą w zakresie projektów wykonanych z użyciem oprogramowania zenon i zenon Energy Edition, dotyczących m.in. automatyzacji obiektów przemysłowych i energetycznych. Więcej informacji o firmie P.P.H. Energo-Silesia można znaleźć na stronie internetowej: www.energosilesia.pl.

Wykwalifikowana i przeszkolona przez COPA-DATA kadra inżynierów P.P.H. Energo-Silesia wykonała już kilka projektów, korzystając z oprogramowania zenon. Jednym z ciekawszych jest projekt dla NGT Technology w Działdowie, gdzie wykonano i uruchomiono system sterowania linii do wytopu szkła w oparciu o system SCADA zenon firmy COPA-DATA oraz sterowniki S7-412 firmy Siemens. System wyposażono w dwie stacje operatorskie oraz dwa serwery pracujące w układzie redundantnym.

Na zdjęciu: Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny COPA-DATA Polska Sp.z o.o., wręcza certyfikat partnerstwa prezesowi firmy P.P.H. Energo-Silesila - Jackowi Zającowi.

źródło: COPA-DATA