Zakład Mechaniczno-Remontowy partnerem COPA-DATA

| Gospodarka Aktualności

Specjalizujący się w wytwarzaniu i modernizacji urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego Zakład Mechaniczno-Remontowy dołączył do programu Partner Community firmy COPA-DATA. W ofercie ZMR znajdują się: m.in. powlekarki, mieszalniki, suszarnie i nalewarki. Przedsiębiorstwo oferuje również modernizacje starszych urządzeń, wraz z dostosowaniem ich do obowiązujących wytycznych GMP oraz standardów bezpieczeństwa.

Zakład Mechaniczno-Remontowy partnerem COPA-DATA

Jeżeli chodzi o oprogramowanie zenon, które oferuje COPA-DATA, to występuje ono m.in. w wersji zenon Pharma Edition, które zawiera szereg funkcji przeznaczonych właśnie dla branży farmaceutycznej. Takimi są na przykład zbieranie i przetwarzanie danych zgodnie z międzynarodowymi standardami, ścieżki audytu, zarządzanie użytkownikami i alarmami oraz zapewnianie zgodności z wytycznymi GMP kategorii 4 dla przemysłu farmaceutycznego.

Na polskiej liście referencyjnej COPA-DATA znajdują się w przypadku branży farmaceutycznej m.in. firmy ICN Polfa Rzeszów, GlaxoSmithKline, Teva Pharmaceuticals, Hasco-Lek, US Pharmacia, Grupa Adamed oraz Grupa Polpharma.

Zobacz również