COPA-DATA Polska wprowadza zmiany w zarządzie

| Gospodarka Aktualności

Firma COPA-DATA Polska, której główny profil działalności to automatyzacja i optymalizacja procesów poprzez sprzedaż Platformy Programowej zenon, wprowadza zmiany w zarządzie. Od 12 kwietnia 2019 Urszula Bizoń-Żaba, dzięki funkcji prokurenta, staje się oficjalnie odpowiedzialna za działalność i wyniki firmy.

COPA-DATA Polska wprowadza zmiany w zarządzie

COPA-DATA Polska Sp. z o.o. została utworzona w grudniu 2010 roku jako spółka córka firmy COPA-DATA GmbH CEE z siedzibą w Salzburgu, która odpowiada za sprzedaż na terenie Europy Środkowej i Wschodniej, po kraje Europy Południowo-Wschodniej, takie jak Grecja. Do tej pory oficjalną reprezentację w zarządzie spółki posiadał wyłącznie Alexander Punzenberger, prezes COPA-DATA GmbH i COPA-DATA Polska Sp. z o.o., a także współwłaściciel firmy COPA-DATA. Od kwietnia tego roku do zarządu w funkcji prokurenta dołącza Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny spółki COPA-DATA Polska Sp. z o.o., która od samego początku była zaangażowana w budowanie struktur firmy w Polsce oraz w jej dynamiczny rozwój i sukces na polskim rynku. Od 2014 roku pełni funkcje dyrektora operacyjnego, a wcześniej marketing managera, będąc jednocześnie zastępcą prezesa Alexandra Punzenbergera i oficjalnym reprezentantem spółki COPA-DATA w Polsce. Swoją karierę w grupie COPA-DATA rozpoczynała w Salzburgu, gdzie pracowała do momentu otwarcia biura w Krakowie.

Dalsza ekspansja stabilne miejsce na rynku automatyki w Polsce

Przez 9 lat działalności w Polsce COPA-DATA umocniła swoją pozycję na rynku oprogramowania do automatyzacji procesów w branży produkcyjnej, energetycznej oraz w branży infrastruktury. Zostało zrealizowanych kilka tysięcy projektów o zróżnicowanej skali, począwszy od prostych projektów HMI aż do rozbudowanych projektów z pełną analityką procesów z wykorzystaniem zenon Analyzer i modułu EDMS, efektywnie zarządzających mediami.

Na liście osiągnięć spółki należy również zapisać wieloletnią współpracę z kilkudziesięcioma, skupionymi w programie COPA-DATA Partner Community, firmami partnerskimi, działającymi na terenie całej Polski w różnych branżach, które wdrażają projekty z wykorzystaniem Platformy Programowej zenon, a także z uczelniami, wśród których nie mogło zabraknąć krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

Na zdjęciu: zarząd COPA-DATA Polska Sp. z o.o. - prezes i CEO - Alexander Punzenberger, prokurent i COO - Urszula Bizoń-Żaba.

źródło: COPA-DATA

Zobacz również