Nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community

| Gospodarka Aktualności

Społeczność programu Partner Community firmy COPA-DATA przyjęła kolejnych członków. Są to firmy PV Solar, G-Flex oraz Engilab, które dołączyły do programu partnerskiego COPA-DATA Partner Community, działającego od 2011 roku. Program skupia obecnie kilkuset członków z całego świata. Jego celem jest wspólne budowanie nowoczesnych rozwiązań opartych o Platformę zenon.

Nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community

Firma PV Solar powstała w 2013 roku, od początku działając w branży fotowoltaiki. Najpierw funkcjonowała jako mały instalator domowych instalacji, a obecnie tworzy farmy fotowoltaiczne oraz instalacje przemysłowe. Rocznie buduje instalacje o sumarycznej mocy sięgającej kilkunastu megawatów. Drugim profilem działalności jest sprzedaż hurtowa komponentów fotowoltaicznych.

Firma G-Flex świadczy usługi w zakresie automatyki przemysłowej - tworzy kompleksowe systemy sterowania dla maszyn i urządzeń, a także wykonuje integracje nowych i używanych maszyn na liniach produkcyjnych.

Engilab powstał w 2020 roku. W branży automatyki prowadzi działalność w zakresie specjalistycznego projektowania, wdrażania planów i rozwiązań dla klientów końcowych oraz inżynierii i związanego z nią doradztwa technicznego.

źródło: Copa-Data