Nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community

Społeczność programu Partner Community firmy COPA-DATA przyjęła kolejnych członków. Są to firmy PV Solar, G-Flex oraz Engilab, które dołączyły do programu partnerskiego COPA-DATA Partner Community, działającego od 2011 roku. Program skupia obecnie kilkuset członków z całego świata. Jego celem jest wspólne budowanie nowoczesnych rozwiązań opartych o Platformę zenon.

Posłuchaj
00:00

Firma PV Solar powstała w 2013 roku, od początku działając w branży fotowoltaiki. Najpierw funkcjonowała jako mały instalator domowych instalacji, a obecnie tworzy farmy fotowoltaiczne oraz instalacje przemysłowe. Rocznie buduje instalacje o sumarycznej mocy sięgającej kilkunastu megawatów. Drugim profilem działalności jest sprzedaż hurtowa komponentów fotowoltaicznych.

Firma G-Flex świadczy usługi w zakresie automatyki przemysłowej - tworzy kompleksowe systemy sterowania dla maszyn i urządzeń, a także wykonuje integracje nowych i używanych maszyn na liniach produkcyjnych.

Engilab powstał w 2020 roku. W branży automatyki prowadzi działalność w zakresie specjalistycznego projektowania, wdrażania planów i rozwiązań dla klientów końcowych oraz inżynierii i związanego z nią doradztwa technicznego.

Źródło: Copa-Data

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Chiny zainwestują ponad 100 miliardów dolarów w robotykę i zaawansowane technologie
Bezpieczeństwo
Rynek czujników gazów - 3 mld dolarów w 2032 roku
Aktualności
Rynek powłok przemysłowych
Bezpieczeństwo
Nowy moduł mutingu DMM4 firmy SICK – bezpieczny przepływ materiałów w zautomatyzowanej produkcji
Aktualności
Rynek wózków widłowych będzie rósł 7% rocznie
Silniki i napędy
Targi Bauma: Bosch zaprezentuje 800-woltowy napęd elektryczny do maszyn budowlanych
Powiązane treści
COPA-DATA aktualizuje platformę programową zenon 10
Okrągły jubileusz: COPA-DATA Polska świętuje 10 lat na polskim rynku!
COPA-DATA Polska wprowadza zmiany w zarządzie
COPA-DATA bije rekord sprzedaży

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów