COPA-DATA ma nowego dystrybutora w Japonii

| Gospodarka Artykuły

Przedsiębiorstwo badawczo-rozwojowe Linx z siedzibą w Jokohamie zostało nowym japońskim dystrybutorem oprogramowania zenon firmy COPA-DATA. Linx założony w 1990 r. specjalizuje się w dystrybucji najnowocześniejszej automatyki na terenie Japonii. Podczas dystrybucji oprogramowania zenon firma Linx wykorzysta swoją szeroką i ugruntowaną sieć sprzedaży i partnerów. Będzie jako jedyna zajmować się sprzedażą i dystrybucją tego oprogramowania na terenie Japonii.

COPA-DATA ma nowego dystrybutora w Japonii

Linx ma wieloletnie doświadczenie jako dystrybutor podzespołów automatyki i systemów wizualizacji, kontroli i sterowania. Oprócz siedziby w Jokohamie ma w Japonii trzy biura sprzedaży. Co miesiąc organizuje szkolenia techniczne zapewniające szybkie przekazywanie wiedzy firmom partnerskim prowadzącym projekty. Na corocznym wydarzeniu LINX Days ponad 1000 uczestników z firm partnerskich i handlowych poznaje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Razem w firmą Linx międzynarodowa sieć sprzedaży COPA-DATA obejmuje teraz 17 dystrybutorów na całym świecie. Oprogramowanie firmy COPA-DATA jest sprzedawane w ponad 60 krajach.

Kei Murakami, dyrektor generalny firmy LINX (z lewej) i Stefan Reuther, dyrektor ds. sprzedaży firmy COPA-DATA, oficjalnie inaugurują współpracę poprzez uścisk dłoni w siedzibie COPA-DATA w Salzburgu

źródło: COPA-DATA

Zobacz również