Nowe laboratorium w oddziale Energi

Płocki oddział Energi uruchomił nowe laboratorium elektryczne. Będą w nim przeprowadzane okresowe testy wyposażenia, a także elektroizolacyjnego sprzętu BHP wykorzystywanego w codziennej pracy elektromonterów. Laboratorium będzie działać na potrzeby Energi, choć w planach jest także udostępnienie go podmiotom zewnętrznym. Podobne jednostki działają w Gdańsku, Toruniu, Kaliszu, Słupsku, Białogardzie, Olsztynie i Elblągu.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Energa korzysta z aplikacji GIS Mobilny
Energa inwestuje w nową farmę PV
Energa OZE wdraża system komunikacji TETRA
Energa Oświetlenie ze świadectwami bezpieczeństwa przemysłowego
Energa kontynuuje projekt Smart Grid
Energa wdraża normę ISO 26000
Kolejne stacje ładowania e-aut Energi
Panele słoneczne Energi będą pływać
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Bezpieczeństwo
Lenze uzyskuje certyfikat IEC 62443-4-1: TÜV Rheinland potwierdza cyberbezpieczny proces rozwoju
Aktualności
Nowe inwestycje firm Stalwest i Consweld
Roboty
Rynek robotyki łazików księżycowych przyspiesza: osiągnie wartość 5,8 mld dolarów do 2033 roku
Aktualności
Współpraca ABB i LandingAI
Roboty
Humanoidalny RealBOT pokazuje przyszłość współpracy człowieka z robotem
Aktualności
Nowa fabryka Siemensa

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów