Dassault Systèmes z nowymi ofertami dla projektantów i studentów

| Gospodarka PLC, HMI, Oprogramowanie

Firma Dassault Systèmes poinformowała, że planuje wprowadzić na rynek oferty 3Dexperience Solidworks for Makers oraz 3Dexperience Solidworks for Students. Pierwszy z pakietów ma pozwalać na łatwiejsze łączenie twórców, innowatorów oraz innych osób i obejmuje on aplikacje 3Dexperience Solidworks Professional, 3D Creator i 3D Sculptor. Pozwala też na udostępnianie projektów społeczności twórców poprzez Madein3D.

Dassault Systèmes z nowymi ofertami dla projektantów i studentów

Z kolei 3Dexperience Solidworks for Students umożliwi studentom rozwijanie umiejętności w dziedzinach takich, jak konstrukcja, zarządzanie projektami i analiza danych. Oferta obejmuje aplikacje 3Dexperience Solidworks Student, 3D Designer Student i Collaborative Business and Industry Innovator, a ponadto zapewnia dostęp do działającej online na platformie 3Dexperience społeczności młodych twórców i ekspertów, a także możliwość uzyskania dwóch uznanych w branży certyfikatów.

Oferty zostały zaprezentowane podczas odbywającego się w lutym 3Dexperience World 2021. Czterodniowe, wirtualne wydarzenie obejmowało wystąpienia, wykłady branżowe, spotkania nieformalne, panele dyskusyjne, prezentacje produktów i spotkania networkingowe w trybie online, ukierunkowane na oprogramowanie Solidworks.