Roboty Stäubli zdobywają nagrodę w Red Dot Design Award 2021

Roboty SCARA firmy Stäubli zdobyły jedną z najbardziej pożądanych nagród w branży - Red Dot Design Award 2021 w kategorii "Product Design". Firma podkreśla, że nowa seria TS2 SCARA Stäubli została dobrze przyjęta na rynku i wyznacza standardy w zakresie dynamiki, precyzji i czystości pomieszczeń. Nowe czteroosiowe roboty zapewniają zamkniętą konstrukcję z wewnętrznymi mediami i przewodami zasilającymi.

Posłuchaj
00:00

 

Źródło: Robotics&aAutomation

Powiązane treści
Stäubli automatyzuje procesy laboratoryjne
Yaskawa sprzedała już 500 tysięcy robotów Motoman
SMED - szybkie przezbrojenie maszyn
Stäubli przedstawia nową generację multizłączy - CombiTac direqt
Pierwszy robot przemysłowy typu Delta z nagrodą Red Dot
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komunikacja
Partnerstwo Elmark Automatyka i Milesight: Bezprzewodowe rozwiązania LoRaWAN dla monitoringu przemysłowego
Aktualności
„C.A.R.E.E.R.” 2025 by Rockwell Automation
Aktualności
Rynek czujników zbliżeniowych
Roboty
Roboty Astorino w szkołach: trzyletnia inicjatywa łącząca edukację techniczną z przemysłem
Roboty
Robotyka mobilna w najbliższej dekadzie
Przemysł 4.0
Zebra Technologies i Tulip dostarczą wspólnie mobilne rozwiązania dla pracowników pierwszej linii

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów