Alstom uruchomił produkcję w Nadarzynie

Alstom Polska rozpoczął produkcję wózków do pociągów, metra i tramwajów w nowym zakładzie w Nadarzynie pod Warszawą. Fabryka, z halą produkcyjną z czterema suwnicami oraz biurem, przejęła produkcje z istniejących fabryk w Piasecznie i Wrocławiu. W zakładzie zatrudnienie znajdzie 200 osób. Koszt jego budowy wyniósł 10 mln euro.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Alstom z certyfikatem Global Top Employer
Alstom i Politechnika Krakowska wspólnie wzmocnią kompetencje studentów w zakresie sterowania ruchem kolejowym
Alstom wyremontuje piętrowe wagony Twindexx Kolei Mazowieckich
Alstom podpisał umowę na dostawę lokomotyw Traxx o wartości 500 mln euro
Alstom dostarczy pociągi Coradia Stream dla NAH.SH w Niemczech
Alstom otworzył w Szwecji nowe centrum technologii i mobilności
Alstom zbuduje w Bukareszcie nowoczesną bazę serwisową dla pociągów Coradia Stream
160 lat działalności Zakładów Taboru Kolejowego w Chorzowie
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Humanoidy Figure AI pracują na oczach branży. Live stream sortowania paczek trwa od 13 maja
Roboty
Zaawansowane laboratorium robotyki we Wrocławiu. Jaka będzie przyszłość physical AI i humanoidów?
Roboty
FANUC przyspiesza rozwój robotów Physical AI dzięki współpracy z Google
Przemysł 4.0
4,5 mld zł z KPO na Polski Hub Elektromobilności w Jaworznie
Artykuły
Groupe Rocher i Dassault Systèmes wprowadzą nową jakość produkcji kosmetyków naturalnych
Pomiary
Siemens Mobility przejmie kluczowe obszary działalności MERMEC

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów