Cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0

| Konferencja

Cykl spotkań Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 odbędzie się w 5 polskich miastach i skierowany będzie do przedstawicieli małych i dużych firm produkcyjnych. Podczas październikowych spotkań organizatorzy wprowadzą uczestników w świat Przemysłu 4.0, omawiając w jaki sposób innowacje i nowoczesna technologia łączą się z biznesem i wpływają na rozwój strategii firm produkcyjnych oraz zmianę modeli biznesowych.

Cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0

Wydarzenie Dynamics Business Forum Produkcja 4.0 organizowane jest wyłącznie dla przedstawicieli firm produkcyjnych (CEO, dyrektorów i kierowników produkcji, zarządzania jakością, kierowników projektu, inżynierów procesów, dyrektorów i kierowników IT, planistów etc.), którzy szukają szans rozwoju swojej organizacji, poszukując rozwiązań i technologii pomagających podnieść wydajność procesów oraz efektywność pracy. Z możliwości uczestnictwa wykluczone są firmy informatyczne, partnerzy Microsoft oraz firmy konkurencyjne.

Aby wziąć udział w konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 należy zarejestrować się na stronie www.dynamicsbusinessforum.pl/#wydarzenie.

Terminy i miejsca spotkań:

  • 15 października 2019 r. - Wrocław,
  • 16 października 2019 r. - Katowice,
  • 22 października 2019 r. - Gdańsk,
  • 23 października 2019 r. - Warszawa,
  • 29 października 2019 r. - Poznań.

Podczas konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 przedstawione zostaną trendy, nowości technologiczne i nowe funkcjonalności, które pozwolą dostosować się przedsiębiorcom z branży produkcyjnej do coraz bardziej wymagającego rynku czasów cyfrowej transformacji. Działanie systemów ERP przedstawione zostanie na przykładzie najciekawszych procesów realizowanych w małych i dużych firmach produkcyjnych.

W zakresie tematyki ERP omówiona zostanie metodyka wdrożeń, koszty i modele licencjonowania - porównane zostaną przy tym najpopularniejsze platformy. W drugiej części odbędzie się praktyczna demonstracja najnowszej wersji systemu Dynamics 365 Business Central, która jest następcą powszechnie wykorzystywanego na całym świecie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV - przedstawione będa jej najciekawsze funkcjonalności, interfejs, a także sposoby integracji z rozwiązaniami Microsoftu. W ostatniej części każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertem ERP.

źródło: IT.integro