Postaw na rozwój - swój i swoich pracowników

| Automaticon 2019 Artykuły

Rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników działów utrzymania ruchu, będących na bieżąco i posiadających aktualną wiedzę z zakresu automatyki i budowy maszyn. Firma Multiprojekt pragnie wyjść naprzeciw tym potrzebom.

Postaw na rozwój - swój i swoich pracowników

Chcemy, by osoby posługujące się sprzętem firm Weintek, Fatek czy Estun, potrafiły w pełni wykorzystywać ich możliwości i tworzyły coraz ciekawsze aplikacje. Pomagamy skrócić czas, jaki mija od nabycia sprzętu do uruchomienia pierwszej aplikacji. Prowadzimy szkolenia z zakresu programowania, obsługi, konfiguracji i serwisowania systemów automatyki przemysłowej:

  • szkolenia podstawowe z zakresu obsługi i programowania PLC FATEK, HMI WEINTEK, serwonapędów ESTUN - czyli obsługa krok po kroku, garść wiedzy teoretycznej i praktyczne case studies,
  • szkolenia indywidualne (program dostosowywany jest do potrzeb klienta, więcej na www.multiprojekt. pl/szkolenia) - trenerzy odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą wdrożyć zaawansowane rozwiązania, nauczą, jak optymalnie korzystać z urządzeń,
  • darmowe szkolenia dla studentów - więcej informacji na: bit.ly/Multiprojekt_Studenci.

W ubiegłym roku zaufało nam niemal 300 osób, biorąc udział w 64 szkoleniach w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdyni.

POZNAJ SPECJALISTÓW PROWADZĄCYCH SZKOLENIA

Kraków

Krzysztof Tylutki - wiedzę o produktach, których obsługę i użytkowanie przybliża uczestnikom szkoleń, nabywa pełniąc swoje codzienne obowiązki doradcy technicznego, a kryje się pod tym rozwiązywanie problemów klientów, odnajdywanie dla nich optymalnych rozwiązań oraz asysta podczas uruchamiania maszyn. Szkolenia z zakresu obsługi produktów oferowanych przez firmę prowadzi od ponad 5 lat.

Jarosław Pawełek - doradca techniczny w krakowskim oddziale firmy Multiprojekt. Od ponad 5 lat związany z branżą automatyki przemysłowej. Szkoleniowiec z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC FATEK, paneli HMI Weintek i serwonapędów ESTUN. Automatyk z zamiłowania, w wolnych chwilach - pasjonat fotografii.

Warszawa

Rafał Chrzanowski - doradca ds. technicznych, ukończył Wydział Mechatroniki i Lotnictwa w WAT na kierunku mechatronika o specjalizacji automatyka i sterowanie. Na co dzień pomaga klientom w obszarze automatyzacji procesów i integracji komponentów automatyki przemysłowej. Interesuje się nowymi technologiami z zakresu automatyki budynkowej oraz sztucznej inteligencji. W wolnych chwilach zajmuje się produkcją muzyki.

Łukasz Tomaszek - od 6 lat jest pasjonatem branży automatyki, od programowania, przez budowę maszyn, po doradztwo w tym zakresie. Rozwiązywanie problemów, bycie na bieżąco z nowinkami technologicznymi i możliwość wkładu w rozwój polskiego przemysłu - pozwalają mu czerpać przyjemność z pracy. W życiu osobistym ceni sobie czas spędzony z rodziną i znajomymi oraz aktywny wypoczynek.

Poznań

Łukasz Pękala w firmie Multiprojekt zajmuje się konsultacją w ramach sprzedaży, pomocą w doborze i konfiguracji sprzętu oraz pisaniem artykułów do czasopism branżowych z dziedziny automatyki. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na kierunku automatyka i robotyka. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas, głównie jeżdżąc na rowerze i biegając.

Gdynia

Mateusz Fiebig - absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku mechanika i budowa maszyn, jego specjalizacja to robotyka. W firmie Multiprojekt od 8 lat zajmuje się wsparciem technicznym i szkoleniami. Testuje produkty firmy Multiprojekt w praktyce, projektując i uruchamiając dla klientów maszyny oraz całe linie technologiczne. W wolnym czasie fotografuje i pływa kajakiem.

ZAPISZ SIĘ!

Wszystkie szkolenia, na które aktualnie prowadzone są zapisy, znajdują się na stronie www.multiprojekt.pl/szkolenia. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami: szkolenia@multiprojekt.pl.

Natalia Dudka
specjalista ds. marketingu
Ewa Wrzesińska
kierownik działu marketingu
Multiprojekt