Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska

| Gospodarka Artykuły

Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska Dziennik Puls Biznesu po raz czwarty z rzędu wyróżnił spółkę igus Polska tytułem "Gazeli Biznesu". Polski oddział światowego lidera w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych po raz pierwszy został wyróżniony tą nagrodą w 2014 roku. Kolejna Gazela Biznesu dla igus Polska jest potwierdzeniem dynamicznego wzrostu firmy. O jej miejscu na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (od 2014 do 2016 r.). W przypadku igus Polska jest to 142,31 proc.

Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska

- Znalezienie się w tym prestiżowym rankingu to dla nas ogromna nobilitacja. Szczególnie cieszy fakt, że nie jest to wydarzenie jednorazowe - mówią Daniel Marzec i Radomir Ochocki, Dyrektorzy Zarządzający, którzy z początkiem 2018 r. przejęli stery spółki.

Dokonane w ostatnim czasie dwukrotne zwiększenie zatrudnienia i realizowana właśnie rozbudowa hali produkcyjnej, magazynowej oraz biurowej to zmiany, które z pewnością zaowocują dalszym, równie dynamicznym rozwojem sprzedaży w roku 2018.

Polski oddział igus w ciągu ostatnich 9 lat wyewoluował z niewielkiej firmy handlowej zatrudniającej kilka osób, do ponad 100-osobowej spółki handlowo-produkcyjno-technologicznej. Jest dziś najdynamiczniej rozwijającym się i wzorcowym dla pozostałych oddziałów niemieckiej spółki-matki.