Schneider uruchamia program stażowy EcoStruxure Academy

| Gospodarka Artykuły

Firma Schneider Electric rozpoczyna rekrutację na płatny, roczny program stażowy EcoStruxure Academy. Skierowany jest on do studentów ostatnich lat oraz absolwentów kierunków takich, jak automatyka, robotyka czy mechatronika. Projekt, prowadzony w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, pozwala stażystom na praktyczne poznanie kluczowych trendów w Przemyśle 4.0 oraz najbardziej innowacyjnych narzędzi na rynku, takich, jak platforma EcoStruxure.

Schneider uruchamia program stażowy EcoStruxure Academy

Roczny, w pełni płatny staż w Schneider Electric to okazja dla studentów i absolwentów do zdobycia doświadczenia na arenie międzynarodowej w jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży energetycznej. Program ma na celu wykształcenie specjalistów od Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), którzy będą mogli poznać platformę EcoStruxure - flagowy produkt Schneider Electric w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Uczestnicy stażu będą mieli możliwość zdobycia ogromnej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, poprzez aktywne uczestnictwo w codziennych zadaniach firmy, szkoleniach, mentoringu czy spotkaniach z klientami. Częścią stażu jest także odwiedzanie placówek oraz centrów R&D firmy Schneider Electric w całej Europie.

Program rocznego stażu jest kolejną inicjatywą Schneider Electric skierowaną do studentów i absolwentów. Na początku bieżącego roku firma ogłosiła start 8 edycji konkursu "Go Green in the City", który ma na celu wyróżnienie odważnych koncepcji i innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają stworzenie inteligentnych miast o wysokiej efektywności energetycznej.

Aplikacja na staż EcoStruxure Academy jest prosta i szybka. Wystarczy wejść na stronę app.jobvite.com/TalentNetwork/action/campaign/w/NDA3ODY#join-us i wypełnić krótki formularz aplikacyjny. Studenci ostatniego roku studiów magisterskich oraz absolwenci kierunków, takich jak automatyka, robotyka czy mechatronika mogą również wysyłać swoje zgłoszenia mailowo na adres: rekrutacja@schneider-electric.com.

źródło: Schneider

Zobacz również