Bosch Rexroth uruchamia w Polsce sprzedaż online

| Gospodarka Artykuły

Firma Bosch Rexroth uruchomiła sklep internetowy eShop, za pośrednictwem którego można w prosty sposób, bez dodatkowych kosztów, skorzystać z katalogów i konfiguratorów produktów Rexroth. Platforma sprzedażowa oferuje szeroki wachlarz rozwiązań ze wszystkich grup produktowych, a dodatkowo integruje się z optymalizującymi pracę narzędziami inżynierskimi. Sprawdzanie cen i dostępności produktów, wysyłanie zapytań ofertowych oraz składanie zamówień możliwe jest na podstawie nadanych użytkownikom uprawnień.

Bosch Rexroth uruchamia w Polsce sprzedaż online

Dzięki katalogom online istnieje możliwość odszukania wybranych produktów po oznaczeniu lub fragmencie nazwy, znalezienia dokumentacji technicznej oraz rysunków CAD czy skonfigurowania wybranych produktów, podając parametry techniczne.

Rejestracja i logowanie na platformie Bosch Rexroth eShop wymaga od użytkownika wypełnienia "Deklaracji dostępu i uprawnień" po wcześniejszym skontaktowaniu się ze swoim Opiekunem Klienta. Po poprawnym wypełnieniu formularza w systemie następuje utworzenie nowego konta użytkownika. Następnie po otrzymaniu informacji o założeniu konta można zalogować się do platformy poprzez stronę internetową www.boschrexroth.pl/eshop.

źródło: Bosch Rexroth

Zobacz również