Moduły Flash BGA oraz karty SD i microSD

| Automaticon 2017 Artykuły

CSI ma w swojej ofercie także moduły BGA oraz karty SD i microSD, które znajdują zastosowanie między innymi jako pamięć w przenośnych urządzeniach komunikacyjnych, takich jak tablety i terminale.

Moduły Flash BGA oraz karty SD i microSD

Apacer μSDC-M Plus charakteryzuje się pojemnością do 64 GB oraz zapewnia odczyt sekwencyjny na poziomie 510 MB/ s. Korzysta on z technologii montażu powierzchniowego, co zapewnia wysoką stabilność urządzenia, a także odporność na wstrząsy i wibracje. Moduł może pracować w rozszerzonym zakresie temperatur pracy od -40 do 85°C. Dyski SSD Apacera zbudowane są na złączach w obudowie BGA. Wymiary takiego dysku wynoszą zaledwie 16x20x1,4 mm, co można porównać do wielkości monety pięciozłotowej.

Z kolei karty pamięci SD R1 oraz microSD R1 są zbudowane z wysokiej jakości oryginalnych chipów SLC i podlegają rygorystycznym testom środowiskowym. Urządzenia są wyposażone w technologię Page Mapping, zwiększającą losowy odczyt i zapis prędkości o kilkadziesiąt megabajtów na sekundę. W ten sposób efektywniejsze jest przetwarzanie małych losowych zapisów. Kompatybilne z najnowszym interfejsem SD3.0, serie kart pamięci SD i microSD Apacer R1 są dostępna w pojemnościach od 1 GB do 16 GB (karty SD) oraz od 1 GB do 8 GB (karty microSD) mimo ich niewielkiej obudowy. Karty ponadto wykazują doskonałe osiągi, zużywając przy tym niewiele energii.

CSI Computer Systems for Industry
www.csi.pl