Rittal partnerem Hewlett Packard Enterprise w zakresie modułowych centrów danych

| Gospodarka Artykuły

Firma Rittal zawarła partnerstwo z Hewlett Packard Enterprise (HPE) w celu wspólnego oferowania na globalnym rynku modułowych centrów danych. Do przedsięwzięcia Rittal wnosi obszerne portfolio modułowych i skalowalnych rozwiązań - od Micro Data Center, aż po skalowalne rozwiązania kontenerowe. Tym samym, razem HPEs Pointnext-Services stworzą wspólną ofertę. Dzięki tej współpracy klienci otrzymają kompletne rozwiązania IT i globalny dostęp do usług serwisowych, produktów oraz kompetentnego doradztwa, by w pełni wykorzystywać zalety połączenia Internetu Rzeczy oraz Edge Computingu.

Rittal partnerem Hewlett Packard Enterprise w zakresie modułowych centrów danych

- Hewlett Packard Enterprise jest ważnym partnerem dla Rittala i umożliwia nam lepszy dostęp do rynku, jeżeli chodzi o szybkie dostarczenie klientom dopasowanych rozwiązań high-endowych centrów danych - mówi Andreas Keiger, dyrektor ds. sprzedaży w Rittal.

Brian Whelan, WW Director Data Center Facilities w HPE, mówi o zaletach porozumienia: Modułowy system Rittal dla infrastruktury IT doskonale pasuje do naszej oferty i naszych kompetencji. W ten sposób zapewniamy naszym klientom łatwy oraz sprawny serwis.

W ramach partnerstwa, firmy Rittal i HPE koncentrują się na rynkach potrzebujących rozwiązań Hybrid Cloud i Edge na zasadzie "plug & play". Zalety dla klientów to sprawność, przetestowane technologie, szybkie i łatwe dostarczanie rozwiązań, a także oszczędność oraz efektywność energetyczna.

Na zdjęciu - podpisanie w Nowym Jorku umowy o partnerstwie Rittal i HPE - od lewej: Andreas Keiger (Rittal),  Mark Lepore, Brian Whelan, David Winn (HPE), Markus Fischbach (Rittal), Mike Fallos (HPE), Ray Snider, Thomas Schreiner i Dirk Miller (Rittal).

źródło: Rittal

Zobacz również