Firmy ABB i Nobel Media nawiązały partnerstwo

| Gospodarka Aktualności

Należąca do Fundacji Nobla firma Nobel Media odpowiada za promowanie na całym świecie Nagrody Nobla poprzez specjalne wydarzenia, media oraz wystawy, a także działania związane z upamiętnieniem Alfreda Nobla i osiągnięciami laureatów. Dociera w ten sposób do studentów, decydentów oraz wszystkich zainteresowanych osób. Teraz firma ABB stała się jednym z niewielu Międzynarodowych Partnerów Nagrody Nobla, dołączając do innych uznanych organizacji zaangażowanych w rozwijanie innowacji, edukacji i badań naukowych.

Firmy ABB i Nobel Media nawiązały partnerstwo

Partnerstwo między ABB i Nobel Media ma na celu dzielenie się wiedzą, inspirowanie ludzi do zaangażowania się w naukę i rzucania nowego światła na największe wyzwania współczesnego świata. ABB wniesie do partnerstwa rozległe doświadczenie w zakresie R&D oraz innowacji.

Nobel Media rozpowszechnia wiedzę o osiągnięciach osób nagrodzonych Nagrodą Nobla, a także wzbudza zainteresowanie nauką, literaturą i pokojem, zgodnie z wizją i testamentem Alfreda Nobla. Działania Nobel Media obejmują konferencje, wykłady i wystawy angażujące różne grupy odbiorców m.in. za pomocą popularnych kanałów cyfrowych. Firma dociera do milionów odbiorców dzięki wysokiej jakości produkcjom - oficjalnym kanałom Nagrody Nobla, Koncertowi Nagrody Nobla oraz szeregowi międzynarodowych wykładów wygłaszanych przez laureatów Nagrody Nobla. W styczniu 2019 roku w chilijskim Santiago odbędzie się spotkanie laureatów, w których udział weźmie również światowa czołówka naukowców i polityków.

źródło: ABB

Zobacz również